Haber Detayı
22 Ekim 2020 - Perşembe 19:54
 
Adem Büyük'ten Galatasaray İtirafı
Yeni Malatyaspor'un kaptanı Adem Büyük Galatasaray'dan ayrılışıyla ilgili: "Benim karakterimde oturarak para kazanmak yok. Bende hocama gittim ve rica ettim. Fatih Hoca'da anlayışla karşıladı. Beni bırakmak istemediğini ama kararın benim kararım olduğunu söyledi. Bende oynayabileceğim yere gitmek istiyorum dedim. Fatih Hoca'da anlayışla karşıladı ve bana yardımcı oldu." itirafından bulundu.
SPOR Haberi
Adem Büyük'ten Galatasaray İtirafı

Yeni Malatyaspor'un kaptanı Adem Büyük Galatasaray'dan ayrılışıyla ilgili:  "Benim karakterimde oturarak para kazanmak yok. Bende hocama gittim ve rica ettim. Fatih Hoca'da anlayışla karşıladı. Beni bırakmak istemediğini ama kararın benim kararım olduğunu söyledi. Bende oynayabileceğim yere gitmek istiyorum dedim. Fatih Hoca'da anlayışla karşıladı ve bana yardımcı oldu." itirafından bulundu. 

Yeni Malatyaspor TV'ye açıklamalarda bulunan Adem Büyük: "Büyük takımlarda oynamak her oyuncunun hayalidir. Bende Türkiye'nin sayılı büyüklerinde forma şansı buldum. Fatih Terim hocama çok teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Hiçbir zaman oynadığım takımlarda mücadeleden kaçan biri olmadım. Çok güzel günlerim geçti orada. Çok güzel arkadaşlıklar kazandım. Taraftarlar çok sevdi beni. Bende aynı şekilde onları. Buradan ayrılırken şartlar öyle gelişti. Benimde önümde bir fırsat vardı. Değerlendirmek istedim. Çünkü elinize böyle bir şans geldiğinde en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyordu. 

Daha sonrasında bana kulüp tarafından 'biz senle yolları ayırmak istiyoruz' talebi gelmedi. Benim karakterimde oturarak para kazanmak yok. Bende hocama gittim ve rica ettim. Fatih Hoca'da anlayışla karşıladı. Beni bırakmak istemediğini ama kararın benim kararım olduğunu söyledi. Bende oynayabileceğim yere gitmek istiyorum dedim. Fatih Hoca'da anlayışla karşıladı ve bana yardımcı oldu. Ayrılmama izin verdi. Daha sonra inandığım ve güvendiğim Yeni Malatyaspor'a geldim. " ifadelerini kullandı.

 

 

 

malatyatekhaber.com / Erkan Yılmaz Çakır

Kaynak: Editör:
Etiketler: yeni malatyaspor, adem büyük,
Yorumlar
Haber Yazılımı