Haber Detayı
04 Ağustos 2020 - Salı 15:00
 
Adil Gevrek: Bir grup karaktersiz futbolcuya denk geldik
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek: "bir grup karaktersiz futbolcuya denk geldik. Üzülerek söylüyorum bunlar buradan ekmek kazanıyorlar ama çok ciddi sıkıntılar yaşadık" dedi.
SPOR Haberi
Adil Gevrek: Bir grup karaktersiz futbolcuya denk geldik

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek:  "bir grup karaktersiz futbolcuya denk geldik. Üzülerek söylüyorum bunlar buradan ekmek kazanıyorlar ama çok ciddi sıkıntılar yaşadık" dedi.
Başkan Gevrek Basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gevrek Sergen Yalçın'ın görevden alınmasıyla ilgili: "İlk yarıyı 24 puanla kapattık. İyi bir ilk yarı geçirdik. 2. yarı hiç beklenmedik bir düşüş yaşadık. Bunun nedenleri vardır. Eksiklerimiz vardır. 

"SERGEN HOCA'NIN GİTMESİ HATAYDI"

Sergen Hoca'nın gitmesi bir hataydı. Sergen Hoca yönetimin aldığı kararla gittiği için samimiyetimle hata olduğunu söyleyebilirim. Sadece bu değil çok hatalarımız var. Taraftarımızdan, camiamızdan özür diliyoruz." dedi.


Sert açıklamalarda bulunan Gevrek:  "Maç kaybedebilirsin ama çıkar oynar karakter ortaya koyarsın. Ama maalesef bir grup, hepsi için söylemiyorum, bir grup karaktersiz futbolcuya denk geldik. Üzülerek söylüyorum bunlar buradan ekmek kazanıyorlar ama çok ciddi sıkıntılar yaşadık. Çıkıp onu açıklayamadık. Çünkü lig devam ediyordu. Ama burada ekmek yiyor, çıkıp oynamıyorsa veya karakter ortaya koymuyorsa bu bir ihanettir. Maalesef onu da yaşadık. Ama bu bize ders oldu. " dedi.

Adil Gevrek ayrıca yaptığı açıklamada görevinin başında olduğunu belirtti. 

 

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: adil gevrek
Yorumlar
Haber Yazılımı