Haber Detayı
25 Ekim 2020 - Pazar 23:11
 
Erdoğan'dan Malatya'da Derdini Anlatan Vatandaşa: Al Bu Keyif Çayını İç
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Malatya'da vatandaşlarla konuştuğu sırada çekilen videoyu paylaştı.
GÜNDEM Haberi
Erdoğan'dan Malatya'da Derdini Anlatan Vatandaşa: Al Bu Keyif Çayını İç

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı  Erdoğan'ın Malatya'da vatandaşlarla konuştuğu sırada çekilen videoyu paylaştı. 

"MALATYA SİZDEN MÜJDE BEKLİYOR"

Minibüsçüler ve servisçiler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sorunlarını anlatırken: "Depremden dolayı 50 bin TL faizsiz kredi noktasında, Pandemiden de dolayı da Sayın Cumhurbaşkanım büyük bir mağduriyetimiz var. Servisci esnafımız Malatya'da sizden müjdeler bekliyor. Sayın Cumhurbaşkanım işsisiz evimize ekmek götüremiyoruz." ifadelerini kullandılar. 

Minibüsçüler ve servisçilere ise Erdoğan'ın cevabı dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ne müjdesi? Ben müjdeyi verdim zaten. Bu laf bana çok abartılı geldi. İşimiz düştü ifadene eyvallah. Ama eve ekmek götüremiyoruz dediğin zaman abartı geldi.  

Vatandaşlara çay dağıtan Cumhurbaşkanı Erdoğan derdini anlatan vatandaşlara ise: "Keyif çayımız. Al bu keyif çayını iç" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ise görüntüleri sosyal medyadan paylaşarak tepki gösterdi.  

 

işte o anlar:

 

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: cumhurbaşkanı erdoğan, malatya haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı