Haber Detayı
04 Eylül 2019 - Çarşamba 23:00
 
Erdoğan Malatya'da ''Bu yıkıma son verin'' çağrısıyla selamlanacak
Bünyesinde 3 bin STK'nın desteğini bulunduran Türkiye Aile Meclisi İstanbul Sözleşmesi'nin tehlikelerine dikkat çekmek amacı ile Malatya'da bir dizi etkinlik düzenleyecek. 6 Eylül günü Yeni Cami'de kılınacak Cuma Namazı'nın ardından başlayacak etkinlikler 8 Eylül Pazar akşamıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı Önder Aile Birliği Kurultayı ile tamamlanacak. 'İstanbul Sözleşmesi nas değildir. Feshedilebilir.' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'da, 'Bu yıkıma son verin Başkanım.' çağrısıyla selamlanacak.
SİYASET Haberi
Erdoğan Malatya'da ''Bu yıkıma son verin'' çağrısıyla selamlanacak

İlk buluşma Yeni Cami'de
 
Yeni Akit'ten Taha Emre Özdemir'in haberine göre; Malatya Yeni Cami'de Cuma namazından sonra düzenlenecek basın açıklaması ile kamuoyuna İstanbul Sözleşmesi'nin tehlikelerini anlatmayı planlayan Türkiye Aile Meclisi, açıklamadan sonra da şehitler için Kur'an-ı Kerim tilaveti yaparak, dualar edecek. Aynı gün saat 14:53'de Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlenecek basın toplantısından sonra akşam saatlerinde Yeşilyurt Derneği'nde buluşularak çalıştay gerçekleştirilecek.
Erdoğan'a İstanbul Sözleşmesi'ne ilişkin çalışmalar takdim edilecek
Cumartesi günü Önder İmam Hatipliler Kurultayı'na katılacak Türkiye Aile Meclisi, Pazar günü de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı Önder Aile Birliği Kurultayı ile etkinliklerini tamamlayacak.
Pazar akşamı düzenlenecek kurultayda İstanbul Sözleşmesi'ne ilişkin çalışılmış; kitap, makale ve mektuplar Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulacak. Erdoğan, Malatya'da 'Bu yıkıma son verin Başkanım.' çağrısıyla selamlanacak.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdoğan, Malatya'da, ''Bu, yıkıma, son, verin'', çağrısıyla, selamlanacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı