Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 12:56
 
Malatya'da Feribot Seferleri Durduruldu
Koronavirüs tedbirleri kapsamında 30 Büyükşehre ulaşım yasağı getirilmesi nedeniyle Battalgazi-Baskil arasında yapılan feribot seferleri de durduruldu.
GÜNDEM Haberi
Malatya'da Feribot Seferleri Durduruldu

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 30 Büyükşehre ulaşım yasağı getirilmesi nedeniyle Battalgazi-Baskil arasında yapılan  feribot seferleri de durduruldu.

Çin'de başlayan ve tüm dünyaya yayılan korona virüs salgını sonrası Türkiye'de de tedbirler artırılmaya devam ediyor. Bu kapsamda Malatya'da dahil 30 Büyükşehir ve Zonguldak'a giriş ve çıkış yasağı getirilirken  Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada feribot seferlerinin 15 gün durdurulduğu belirtildi.

Yapılan açıklamada: " Ülkemizde alınan Korona Virüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün 03.04.2020 Tarih ve 153 Sayılı yazısı (a) bendi 1.Madde gereği 30 Büyükşehir'e giriş çıkışların yasaklanmasından dolayı 04.04.2020 tarihinden itibaren 15 gün süre ile Feribot seferlerimiz durdurulmuştur." denildi.

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: malatya feribot, malatya haber
Yorumlar
Haber Yazılımı