Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 01:28
 
Malatyalı Kaleci Übeyd Adıyaman İsyan Etti
Süper Lig’deki ilk maçına Galatasaray maçında çıkan ve maçta 6 gol yiyen Gençlerbirliği kalecisi Malatyalı Übeyd Adiyaman gelen tepkiler sonrası sosyal medya hesabından isyan etti.
SPOR Haberi
Malatyalı Kaleci Übeyd Adıyaman İsyan Etti

Süper Lig’deki ilk maçına Galatasaray maçında çıkan ve maçta 6 gol yiyen Gençlerbirliği kalecisi Malatyalı Übeyd Adiyaman gelen tepkiler sonrası sosyal medya hesabından isyan etti.

Adıyaman maç sonrası adeta linç edilirken sosyal medyadan bu duruma tepki gösterdi. 23 yaşındaki file bekçisi: "Bugün aldığımız kötü sonuç ve bana güvenen herkesin güvenini boşa çıkardığım için çok üzgünüm. Yıllarca hayalini kurduğum o an bugün bana nasip oldu. O anımdaki halimi anlatmaya kelimeler bulamıyorum. Çoğu futbolcu abim ve kardeşlerim bunu yaşamıştır, adım gibi biliyorum. Bugün ki sonucun böyle olmasına en büyük etkenin ben olduğumu da biliyorum. Hiçbir bahanenin arkasına da sığınmayacağım; yaşım gençti, ilk maçımdı gibi cümleler yazmayacağım. Bugün ki yaptığım bütün yanlışlardan, hatalardan dolayı öncelikle bana güvenen herkesten, daha sonra tüm futbol camiasına ve futbol sevdalılarına, kendi adıma özrü bir borç bilirim. Hepinizden tek tek özür diliyorum. Gündemin böyle olmasına sebebiyet veren benim. Ama şunları da dile getirmek istiyorum. Birçok hayallerle çıkılan maçı bu şekilde bitirmek gerçekten çok acı verici. Ağza alınmayacak şeyler söyleyen vicdanlar lütfen kendini benim yerime koysun. Ajitasyon yapmıyorum. Ben babasız, annemin canla başla çalışarak helal para kazanarak bizi büyütmesiyle buralara kadar geldim. Biliyorum, çoğu yerde 13-14 yaşlarında alt yapıda oynarken attığım tweetler gündem olmuş. Ben ülkemizi gururla temsil eden bütün büyük takımlarımız için birçok tweet attım. Ama herkes işine geldiği gibi yorum yapmış. Yer bildirimlerim gündem olmuş. O tweetleri lütfen attığım tarihte oynadığım maçlara bakarak eleştirsinler. Çocukluk hevesimizdi hepsi, çoğumuz da kullanmışızdır. Bunları yazmak zorundaydım. Yazdıklarımdan alınan incinen birileri olduysa tekrardan özür dilerim. Herkese sağlıklı, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir ömür dilerim” dedi.

 

 

malatyatekhaber.com

 

 

 

Kaynak: () - habermerkezi Editör: malatyatekhaber
Etiketler: übeyd adiyaman
Yorumlar
Haber Yazılımı