Haber Detayı
05 Ağustos 2020 - Çarşamba 12:57
 
Şansal Büyüka'dan Yeni Malatyaspor İddiası
Milliyet yazarı Şansal Büyüka, futboldaki sıcak gündemi değerlendirdi. Büyüka, Yeni Malatyaspor ile ilgili olarak: " Süper Lig’deki bir kulübün tesislerinde 1300 lira için Digitürk kapalı olduğundan hocalar maçları izleyip istatistik çıkartıp, rakibe göre taktik, teknik belirleyemiyorlar." dedi.
SPOR Haberi
Şansal Büyüka'dan Yeni Malatyaspor İddiası

Milliyet yazarı Şansal Büyüka, futboldaki sıcak gündemi değerlendirdi. Büyüka, Yeni Malatyaspor ile ilgili olarak: " Süper Lig’deki bir kulübün tesislerinde 1300 lira için Digitürk kapalı olduğundan hocalar maçları izleyip istatistik çıkartıp, rakibe göre taktik, teknik belirleyemiyorlar." dedi.

Büyüka'nın değerlendirmelerinde YMS ile ilgili bölüm şöyle: 

"Bu bir masal değil, abartı hiç değil... Süper Lig’deki bir kulübün tesislerinde 1300 lira için Digitürk kapalı olduğundan hocalar maçları izleyip istatistik çıkartıp, rakibe göre taktik, teknik belirleyemiyorlar. Hocalar 1300 lirayı cepten ödeyip Digitürk’ü açtırıyorlar. Aynı kulüp, parasızlığa, daha doğrusu güncel harcamalara nakit para bulabilmek adına, kulübe ait 15 aracı satıyor, araçlardan gelen parayı acil ihtiyaçlarda kullanıyor." 

 

 

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: şansal büyüka, yeni malatyaspor
Yorumlar
Haber Yazılımı