Haber Detayı
12 Ekim 2020 - Pazartesi 22:12
 
Sivasspor Yeni Malatyaspor'a Meydan Okudu
Hatay'da çıkan orman yangınında çok sayıda ağaç zarar görmesinden sonra Spor camiası destek için harekete geçti.
SPOR Haberi
Sivasspor Yeni Malatyaspor'a Meydan Okudu

Hatay'da çıkan orman yangınında çok sayıda ağaç zarar görmesinden sonra Spor camiası destek için harekete geçti. 

Beşiktaş Kulübü'nün, Twitter'da başlattığı "Hatay için el ele!" kampanyası büyümeye devam ediyor. Beşitaş tarafından başlatılan kampanyada kulüp tarafından Hatay'a 1903 adet fidan bağışlanırken siyah-beyazlı kulüp, Galatasaray'ı etiketleyerek meydan okumada bulundu. 

SİVASSPOR VE ELAZIĞSPOR'DAN YMS'YE MEYDAN OKUMA

Galatasaray'da kampanyaya destek vererek Fenerbahçe'ye meydan okurken kampanya büyümeye devam ediyor. Son olarak Sivasspor: "Demir Grup Sivasspor olarak Hatay'da meydana gelen yangında yok olan ormanlarımız için 1967  adet fidanı toprakla buluşturacağız ve Yeni Malatyaspor'a meydan okuyoruz." paylaşımında bulundu.

Yine kampanyaya destek olan Elazığspor Yeni Malatyaspor'a meydan okurken: "Hatay’da yangınlar nedeniyle yok olan ormanlarımız için 1967 fidan ile @YMSkulubu’ne meydan okuyoruz." denildi.

Anlamlı kampanyada Elazığspor ve Sivasspor'un meydan okumasına cevap veren Yeni Malatyaspor ise Kayserispor'a meydan okurken: "Yeni Malatyaspor olarak kardeş şehirlerimiz Sivasspor ve Elazığspor’un meydan okumasını kabul ediyoruz. Biz de Hatay'da meydana gelen yangında yok olan ormanlarımız için 1986 adet fidanı bağışlıyor ve Kayserispor'a meydan okuyoruz." denildi.

HATAYSPOR'DAN TEŞEKKÜR

Kampanyaya destek veren kulüplere teşekkür eden Hatayspor ise: ""Bizim için daha anlamlı bir 'meydan okuma' yok. Hatayspor olarak bütün meydan okumaları kabul ediyoruz. Hatay için el ele diyerek, Hatay'ımıza fidan bağışlayan tüm kulüplerimize teşekkür ediyoruz. Hatayspor olarak, ormanlarımızın yanı sıra umutlarımızı da yeşerten bu kampanya için gerekli çalışmaları büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Biz aynı ciğerlerden nefes alan tek bir vücuduz."  açıklamasında bulundu.

 

 

malatyatekhaber.com / Erkan Yılmaz Çakır


 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: yeni malatyaspor,
Yorumlar
Haber Yazılımı