Haber Detayı
18 Mart 2020 - Çarşamba 18:07
 
Yeni Malatyaspor'un Oyuncusu İsyan Etti
BTCTurk Yeni Malatyaspor'un oyuncusu Ufuk Ceylan, kendilerine sosyal medyada söylenen 'O kadar para kazanıyorsunuz, çıkın oynayın' sözlerine tepki gösterdi.
SPOR Haberi
Yeni Malatyaspor'un Oyuncusu İsyan Etti

BTCTurk Yeni Malatyaspor'un oyuncusu Ufuk Ceylan, kendilerine sosyal medyada söylenen 'O kadar para kazanıyorsunuz, çıkın oynayın' sözlerine tepki gösterdi.

Ceylan'ın açıklaması şöyle: “Ne yazık ki insanların hayatlarının söz konusu olduğu şu günlerde bile bizim kazancımız ve hayat standartlarımıza takılmış olan halk müziği var, fiilen anlamıyorum neden? Arkadaşım, hoş kardeşim, bende senin oralardan geldim, yoksulluk nedir iyi bilirim, geldiğim yeri de hiç unutmadım merak etme. Farkımız; ben 10 yaşında başladım gelecekte ne meslek yapacağımı hayal etmeye, hedefime gelmek için çalışmaya, bir yanda okul öteki tarafta antrenmanlar başarmak zorundaydım geleceğim için. Sana uzak çok kolay kazanılmış gibi gözüken kısımlar belki karşındaki için o kadar kolay olmamıştır, suçlama çünkü bilmiyorsun. Sana gelince kardeşim, bırak bundan böyle beni veya diğer futbolcu kardeşlerimi, kendin hayatta ne yapabilirsin bence buna kafa yor. Eminim şu yaşam şartlarında büyük zorluklar yaşıyorsun, yargı veriyorum, çok da üzülüyorum lakin bunun sorumlusu ben değilim, bunu da bilmeni isterim. Şu Anda sen gel benim yerimde ol, gör neler çekiyorum diyeceksin. Haklısın işin güç, anlayamam, yapamam olur ya lakin ben kendi adıma geleceğim için fazla kafa yordum, çalıştım, bilmeni isterim. 34 yaşındayım, ne kadar daha futbolun içinde olurum bilmiyorum lakin ben kendi adıma mutluyum kardeşim. Hedeflerime ulaştım, sen beni seviyor olabilirsin sevmiyor da olabilirsin canın sağ olsun lakin sen benim dualarımdasın. Allah bana ne verdiyse 10 katını 100 katını inşallah sana da versin.”

 

 

malatyatekhaber.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: yeni malatyaspor, malatya haber, ufuk ceylan tepki
Yorumlar
Haber Yazılımı