Astroloji

 

 

 
Akrep (15.05.2021)
Yeni hobiler edinmek için duygularınıza cevap verecek alanlara yöneliyorsunuz. Yaşadığınız duygusal boşluk sizi farklı bir kişisel gelişim yatırımına doğru götürüyor. Bunun bir mecburiyet olduğunu değil, hayatınıza bir katkı olarak düşündüğünüzde yaşadığınız anın keyfini çıkarabileceksiniz.
 
Aslan (15.05.2021)
Korkularınızın geçtiğini hissediyorsunuz. Uzun zamandır kendinizi bugünkü kadar huzurlu hissetmediğinizi fark etmek, doğru kararlar aldığınızı gösteriyor. Geride bıraktığınız her şeyin sizi ileriye taşıdığını düşündüğünüzde, bazı şeylerden vazgeçmek eskisi kadar zor olmayacaktır.
 
Balık (15.05.2021)
Kendinizle ve çevrenizle ilgili gerçekleri fark etmek, size kendinizi iyileştirmek için yeni ve büyük fırsatlar sunabilir. Fazla sahiplenme ve mağdur psikolojisinden sıyrıldıkça hayatınızın daha kolay ve hafiflikle ilerlediğini görebilirsiniz.
 
Başak (15.05.2021)
İkili ilişkilerinizin yenileneceği bir gündesiniz. Konuşmak ve birbirini anlamak mümkün oldukça hafiflediğinizi hissedebilirsiniz. Bu hissiyat size duygusal anlamda yeni bir yön kazandırıyor.
 
Boğa (15.05.2021)
Yeni bir arkadaş çevresine dahil olabilir ya da bazı arkadaşlarınızla olan iletişimlerinizi farklı çevrelere taşıyabilirsiniz. Her iki durumda da bu konuda yeni bir döneme girdiğinizin farkında olmalısınız. Bazı kuralları yıkmak ve yeni kararlarla hareket etmek sizi daha sağlıklı ilişkilere yönlendirecektir.
 
İkizler (15.05.2021)
Kariyer alanınızda bazı iyileşmeler yaşanıyor. Şaşkınlıkla izleyeceğiniz bu gelişmeler artık şansın hayatınıza dahil olduğunu size düşündürüyor. Yapmanız gereken ise, size bunu getiren ne varsa onların doğruluğunu ve devamlılığını sağlamaya çalışmak olmalıdır.
 
Koç (15.05.2021)
Bazı çalışma arkadaşlarınızın amacının iş yapmak değil kaos çıkarmak olduğunu fark edebilirsiniz. Sizinle ilgili konularda bu isteğin daha baskın olmasının altında yatan nedeni bulmalısınız. Neden kaynaklandığını bulduğunuz zaman bu gereksiz düşmanlığa nasıl son vereceğinizi de bulmuş olacaksınız.
 
Kova (15.05.2021)
Zihninizi ve koşullarınızı yeni bir hayal için değerlendirebilirsiniz. Gelecek planlarınız, maddi hedeflerinizle ilgili kurduğunuz sistemi daha da geliştireceğiniz formüller üzerinde düşünmelisiniz. Bu süreçte yol almak istediğiniz kişiler varsa, onları yeni sisteminize dahil edebileceğiniz zemini oluşturabilirsiniz.
 
Oğlak (15.05.2021)
Yakınlarınızla aranızdaki bağı güçlendirmek için düşüncelerinizde değişikliğe gidiyorsunuz. Bu değişiklikler size başlangıçta radikal gelebilir. Ama konuştukça ve süreç içindeki hislerinize odaklandıkça aslında her insanın yapması gereken bir şey olduğunu görmek, sizi daha da rahatlatacaktır.
 
Terazi (15.05.2021)
İkili ilişkilerinizle ilgili bazı sonlandırma kararları alabilirsiniz. Bu ana kadar yaşananlar kararınızı büyük ölçüde belirleyecektir. Yapacağınız konuşmalarda iyi günlerin hatrını göz ardı etmemeye çalışmanız sürecin iki taraf için de daha ılımlı geçirmeye yardımcı olabilir.
 
Yay (15.05.2021)
Kişisel alanınıza müdahale edilebilir. Kimliğinizi hiçe sayarak hareket etmeleri yetileriniz ve fikirlerinizin çok iyi anlaşılmamasının bir göstergesi olabilir. Çevrenize karşı kendinizi daha doğru ve net bir ifade etmeniz gerektiği üzerinde düşünmenizde ve buna göre tutum sergilemenizde fayda var.
 
Yengeç (15.05.2021)
Aynı yerde uzunca bir süre geçirmek sizi sıkmış olabilir. Mevcut koşullarda bir seyahate çıkmanız mümkün olmayacağı için bulunduğunuz yerle ya da ilgilendiğiniz konularla alakalı değişikler yapabilirsiniz. Kendinize sınırlar içinde hareket edebilmeyi öğretin.

 

 

 

Haber Yazılımı