Haber Detayı
11 Nisan 2021 - Pazar 20:20
 
Köpeğiniz Var İse Bu Komutları Mutlaka Uygulayın
GÜNCEL Haberi
Köpeğiniz Var İse Bu Komutları Mutlaka Uygulayın

Köpeğinizin sağlıklı bir gelişim ve beceri dönemi yaşaması açısından özellikle bazı ve en etkin komutları uygulamanızı tavsiye ederiz.Evinizin ortamı üzerinden kolayca komutları uygulayabilir ve bu kapsamda K9 köpek eğitimi veya diğer köpek türlerinde kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.Evcil köpeklerin en çok maruz kaldığı problemlerin başında uyumsuzluk yer alıyor.

Özellikle kaliteli köpek eğitim merkezi tercih edilmediğinde bu sorun kısa sürede meydana gelebiliyor.Bu kapsamda köpeğinize ilk olarak kalk otur komutları verebilirsiniz.Bu komutları tercihiniz doğrultusunda evinizin bahçesi veya iç mekânda uygulayabilirsiniz.Fakat köpeğiniz açık havadan daha çok hoşlandığından eylemleri bahçe alanında gerçekleştirmeniz önerilir.Otur kalk komutları ile köpeğinizin kademeli bir şekilde ortamla adapte olabildiğini fark edebilirsiniz.

Evde Köpek Eğitimi Verilebilir mi?

En çok merak edilen konular arasında ev ortamında ileri itaatköpek eğitimi verilebilir mi ayrıntısıdır.Bu durum köpek türüne göre farklılık teşkil eder.Bazı türler ev ortamında kolayca eğitilebilir.Fakat örneğin koruma köpek eğitimi doğrudan evden uygulanması söz konusu değildir.Bu türden köpeklerin mutlaka profesyonel Hause Of İstanbul köpek eğitim merkezi üzerinden eğitilmesi gerekiyor.

Ev ortamında daha çok terrier,süs köpeği ve yavru köpek gibi bazı türler hem beslenebilir ve hem de pratik bir şekilde eğitilebilir.Fakat bu türler de her ne kadar evden eğitilse de profesyonel köpek eğitim firması tarafından sunulan özel eğitim programlarıyla kıyaslanamaz.Firma İstanbul üzerinden tüm köpek türleri için garantili olarak eğitimler sunuyor.Modern bir eğitim alanına sahip olmasının haricinde en iyi pet shop mağazasına da sahiptir.

Komutlara Uymayan Köpekler İçin Ne Yapılabilir?

Bazı köpek türleri komutlara uymaz veya uyma konusunda güçlük çekebilir.Bu durumda köpek temelitaat eğitimi hizmeti sunulan Hause Of İstanbul güvenle tercih edilebilir.Uzun dönemlerden itibaren hizmet sunan firma bu alanda 81 ilimiz üzerinden de tercih ediliyor.Sokak köpekleri için de eğitimler sunan firma diğer köpek eğitim merkezlerinden oldukça farklıdır.Yüksek güvenceler ve geniş düzeyde referans katalogları sunuyor.

Bu kapsamda sektörün en beğenilen ve en çok tavsiye edilen köpek eğitici firmasıdır.Ev ortamında köpeğinize komutlar vererek ayrıca zaman kaybı yaşamanız mümkündür.Bunun haricinde köpeğiniz sizden sürekli olarak bu eylemleri gerçekleştirmenizi de talep edebilir.Bu da sıkılmanıza sebep olacaktır.Bu tarz olumsuzluklara maruz kalmamak açısından lider eğitim merkezi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Köpek Eğitim Merkezi Hizmetleri

İstanbul’un en gözde ileri itaat köpek eğitimi merkezi olan Hause Of İstanbul firması birçok özelliklere ve geniş hizmet kataloglarına sahiptir. Firma profesyonel pozitif köpek eğitimi hizmetlerinde öncü bir konumda yer alıyor.Avrupa kalite standartlarına sahip olan pet shop hizmetleri de sunuyor.

Bu kapsamda firmanın resmî sitesi üzerinden köpeğiniz için en gözde pet shop maması ve diğer ürünleri sipariş verebilirsiniz.İşletme yetişkin,erişkin ve yavru köpekler için otel ve pansiyon gibi hizmetler de sunuyor.Bunun haricinde yavru köpek satışları da yapıyor.Bu doğrultuda dilediğiniz tür ve özellikten yavru köpeği de firmadan satın alabilirsiniz.

Garantili Köpek Komut Eğitimleri

Köpek komut eğitimlerinin mutlaka garanti kapsamında sunulması gerekir.Fakat bugün sektörde yer alan amatör K9 köpek eğitimi firmalarında bu etken söz konusu değildir.Bu tarz işletmeler Hause Of İstanbul firmasına oranla daha yüksek fiyat tarifesi de uyguluyor.Bu da ekonomik yönden dezavantajlı olmanız anlamına geliyor.Garantili köpek komut eğitimleri firmanın uzman eğitmenleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Kadrolar sayesinde evcil köpeğiniz tam donanımlı bir şekilde komut eğitimi alıyor.Ayrıca firmadan satın aldığınız yavru köpek için de komut eğitim programı talep edebilirsiniz.İşletme bu yönüyle de sektördeki diğer eğitim merkezleri açısından örnek teşkil ediyor.Köpek komut eğitimleri hakkında firma uzmanlarından kapsamlı olarak bilgi alabilirsiniz. Lider köpek temel itaat eğitimifirmasını güvenle tavsiye edebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Köpeğiniz, Var, İse, Bu, Komutları, Mutlaka, Uygulayın,
Yorumlar
Haber Yazılımı