Haber Detayı
18 Haziran 2021 - Cuma 23:58
 
Yeni Malatyaspor'dan Adem Büyük Açıklaması
Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel, transfer iddialarıyla gündeme gelen Kaptan Adem Büyük ile ilgili: “Biz Adem Büyük'ten memnunuz. Adem Büyük de bizden memnun. Ayrılık söz konusu değil.” Dedi.
SPOR Haberi
Yeni Malatyaspor'dan Adem Büyük Açıklaması

Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel, transfer iddialarıyla gündeme  gelen Kaptan Adem Büyük ile ilgili: “Biz Adem Büyük'ten memnunuz. Adem Büyük de bizden memnun. Ayrılık söz konusu değil.” Dedi.
Radyospor'da yayınlanan Sporun Merkezi programında Emrah Karalinç'in sorularını yanıtlayan Hakkı Çelikel: “Fenerbahçe'de gelecek sezon kadroda düşünülmediği konuşulan Sadık Çiftpınar hakkında konuşan Çelikel, "Sadık Çiftpınar çok değerli bir oyuncu. Ancak; bizim transfer gündemimizde yok. Fenerbahçe ile de Sadık Çiftpınar transferi için herhangi bir temasımız, görüşmemiz olmadı" dedi.
Adem Büyük ile ilgili iddialara da yanıt veren Çelikel: “"Adem Büyük bizim kaptanımız. Kendisinin performansı ortada. Biz Adem Büyük'ten memnunuz. Adem Büyük de bizden memnun. Ayrılık söz konusu değil. Adem ile devam ediyoruz" dedi.
Çelikel, anlaştıkları oyuncularında olduğunu önümüzdeki günlerde açıklanacağını söyledi.

 

malatyatekhaber.com

 

Kaynak: () - habermerkezi Editör: malatyatekhaber
Etiketler: yeni malatyaspor,
Yorumlar
Haber Yazılımı